maandag, 12 november 2012 18:05

kalender

Op deze pagina vind je links naar de diverse hardloopkalenders op het internet.
 
 
 
 


juni 2013 Naar boven
1 juni Zaterdag Schiedam 11:30 Waterweg Beweegt 5 - 10 km
6 juni Donderdag Maasland 19:30 Sport en Spelloop 6 - 10 km
7-8 juni Vrijdag - Zaterdag Maasland 9:00 Maaslandloop 360 km
8 juni Zaterdag Maasdijk 14:00 VTM Telecomloop 5 - 10 km
9 juni Zondag Rotterdam 12:30 - 13:30 Ladiesrun 5 - 10 km
9 juni Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 juni Donderdag Maassluis 20:30 Clubkampioenschap 5 km
15 juni Zaterdag Maarn 19:00 Heuvelrugloop 10 - 21.1 km
21 juni Vrijdag Kwintsheul 19:45 Nife Oranjeloop 10 km
22 juni Zaterdag Numansdorp 12:15 Ambachtsheerlijkheidsloop 10 km
23 juni Zondag Nootdorp 10:00 Halve van Nootdorp 21.1 km
27 juni Donderdag Naaldwijk 19:50/20:30 Westlandse baaninstuif (2 van 4) 1500 - 5000 m
29 juni? Zaterdag Maasland 14:30 1/8 Triathlon 500 m - 20 - 5 km
juli 2013 Naar boven
6 juli Zaterdag Schipluiden 14:30 Kadeloop 12 km
11 juli Donderdag Naaldwijk 19:50/20:30 Westlandse baaninstuif (3 van 4) 800 - 3000 m
augustus 2013 Naar boven
9 augustus Vrijdag Ouddorp 19:30 29e Strandloop 10 km
24 augustus Zaterdag De Lier 15:00 Bradelierloop 10 km
27 augustus Dinsdag Capelle a/d IJssel 20:00 Ronde van West 10 km
31 augustus Zaterdag Maassluis 13:00 Run Bike Run 5 - 20 - 3 km
september 2013 Naar boven
1 september Zondag Rozenburg 15:00 Sponsorloop Rozenburg 5 - 10 km
5 september Donderdag Vlaardingen 20:30 Avondinstuif (2 van 2) 1500 m
7 september Zaterdag Schipluiden 14:00 Drekrees x km
7 september Zaterdag Alblasserdam 15:00 De Ronde van Nedstaal 5 - 10 km
8 september Zondag Rotterdam 11:00 Maasstadloop 5 - 10 km
8 september Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 september Vrijdag Gouda 19:15 Goudse singelloop 10 km
14 september Zaterdag Rijswijk 14:30 Strandwalloop 5 - 10 km
15 september Zondag Vlaardingen 11:00 3e Geuzenloop 5 - 15 km
19 september Donderdag Naaldwijk 19:45/20.45 Westlandse baaninstuif (4 van 4) 3000 m
21 september Zaterdag Ridderkerk 13:00 Oosterparkloop 6,3 - 10 - 15 km
21 september Zaterdag Sommelsdijk 13:00 Keukencentrum Tielemanloop 5 - 10 km
22 september? Zondag Maassluis 14:45 Havenloop 6 km
22 september Zondag Amsterdam vanaf 11:04 Dam tot damloop 16.1 km
28 september Zaterdag Malmedy 10:00/11:00 Trail des hautes Fagnes 38 - 18 km
28 september Zaterdag 's-Gravenzande 14:30 Westlands Mooiste 16.1 km
Lees 2374 keer