maandag, 11 augustus 2025 10:38

Fietstocht Conny en Arie (3)

Geschreven door

Hallo Thoffers,

Na Servië reden we Bulgarije binnen, waar we via Sofia en Plovdiv uiteindelijk uitkwamen in Burgas aan de Zwarte Zee. Daar hebben we besloten om onze plannen om te gooien en terug naar huis te gaan.

De reden? Het was simpelweg te warm. We merkten dat we allebei steeds vermoeider werden en daar niet echt meer van herstelden. Ook de bosbranden in de regio gaven ons geen fijn gevoel om verder te trekken.

Achteraf gezien was onze reis misschien iets té ambitieus – dat hadden we een beetje onderschat. Maar ondanks dat kijken we met een grote glimlach terug op een fantastische trip. We hebben superveel gezien, volop genoten van alles wat we meemaakten, en zijn vooral heel dankbaar voor deze ervaring samen.

In totaal hebben we 8 landen doorkruist, 3700 km gefietst en… slechts 1 lekke band gehad!

Groetjes Conny en Arie

 

 

 

Gelezen: 239 keer Laatst aangepast op maandag, 11 augustus 2025 10:49

Komende trainingen

Op het programma staat:


Bekijk het schema