zondag, 15 april 2018 09:07

Groene Oaseloop 2018 Uitslagen en foto's

Geschreven door Nicole Vermeer

Foto's

Klik hier voor de foto's gemaakt door Carry Wilmink gemaakt tijdens de Groen Oaseloop 2018.

De uitslagen van de 6 en 10 km

nummer Naam m/v Plaats Vereniging km tijd  
37 Wouter van Rossum M Maassluis AVW 6 21.18 1e man 6 km
33 Edwin van Kersbergen M Maasland Thof 6 22.55 2e man 6 km
114 Marius Buijs M Nootdorp   6 23.06 3e man 6 km
4 Silvano Fa M Maasland Thof 6 23.37  
132 K. v.d. Berg M Naaldwijk   6 24.06  
22 Theo van Vliet M Maasland Thof 6 24.36  
140 Ted Meerman M Maasland   6 25.08  
80 Maarten v.d. Eijk M Den Hoorn De Hardloper 6 25.23  
34 Lars v.d. Marel M Maasland MVV'27 6 25.56  
7 Peter Schenk M Schiedam - 6 26.14  
71 Luuk Zuiderwijk M Maasland MVV'27 6 26.29  
133 Yorick Kruiswijk M Dronten   6 27.10  
174 Ronald vd End Maasland Thof 6 27.16  
36 Teun v.d. Marel M Maasland MVV'27 6 27.42  
99 Remco v.d. Bos M s-Gravenzande - 6 27.54  
94 Michel Verheezen M Vlaardingen Fortuna 6 27.57  
26 Stan de Vast M Maasland - 6 28.21  
72 Davey Koek M Maasland MVV'27 6 28.49  
16 Jordy Lansbergen M Maassluis AVW 6 28.59  
20 Rink van Hartingsveldt M Maasland - 6 29.20  
143 Mike Offringa M Maasland   6 29.31  
13 Richard Rasens M Maasland Thof 6 29.40  
68 Frank van Roon M Maassluis AVW 6 29.48  
122 Peter van Schie M Poeldijk   6 29.50  
29 Frank Mosterd M Maasland - 6 30.00  
136 Hans Zwaard M Maasland   6 30.20  
47 Jacco Moerman M Maasland ODO 6 30.32  
51 Patrick Coot M Maasland - 6 30.42  
2 Jos v.d. Berg M Maasland Thof 6 30.54  
131 Rick Koornneef M Maasland   6 31.35  
159 Wim Hanemaaijer m De Lier   6 33.21  
48 Joel van Son M Maasland MVV'27 6 34.09  
108 Rob Spaans M Monster - 6 35.01  
87 Ron Remie M Schipluiden Renergie 6 35.28  
88 P. van Haren M Schipluiden Hardloper 6 35.28  
98 Stefan Blok M s-Gravenzande - 6 35.39  
160 Alsemgeest m Schipluiden   6 35.51  
93 Niek van Adrichem M De Lier - 6 38.46  
110 Jan de Bloois M Maasland - 6 41.03  
144 Siem Pleijsier M Maassluis AVW 6 41.52  
53 Henk Lansbergen M Honselersdijk AVVN 6 43.39  
               
nummer naam m/v plaats vereniging km tijd  
38 Anniek Otten V Amersfoort - 6 25.43 1e dame 6 km
158 Wietske van der Lans v De Lier Olympus '70 6 26.46 2e dame 6 km
121 Anita van den Berg V Voorburg   6 28.00 3e dame 6 km
19 Jaline van Hartingsveldt V Maasland - 6 29.30  
46 Marja Ellen Verhoef V Maasland Running Friends Company 6 29.57  
5 Suzanne Fa V Maasland Thof 6 30.33  
171 Lenie Hoogweg v Zoetermeer LRRC 6 31.10  
134 Annette Solleveld V De Lier   6 33.27  
145 Monique de Bie V Maassluis - 6 33.55  
164 Ludy Kouwenhoven v Poeldijk   6 34.12  
49 Rienke Warnaar V Maasland - 6 34.45  
65 Elisabeth van Roest V Maasland - 6 34.45  
90 Suzanne van Woerden V Dellft - 6 35.01  
14 Marielle van Buuren V Maasland - 6 35.34  
15 Deborah Broos V Maasland - 6 35.34  
104 Marjorie de Heer V Maassluis AVW 6 36.02  
107 Jozette v/d Have V Maassluis AVW 6 36.02  
125 Arletta van Hoeven V De Lier   6 36.06  
100 Evelien van den Bos V s-Gravenzande - 6 36.38  
166 T. Moor v Schipluiden Bertus 6 36.58  
67 Esmeralda van Roon V Maassluis AVW 6 37.59  
45 Jakomijn Hooogendam V Maasland ODO 6 38.20  
152 Jeanette v.d. Lugt V De Lier Lierse Roadrunners 6 40.20  
81 Nell Eichhorn V Maassluis AVW 6 41.10  
138 Lucienne Boogh V Maassluis AVW 6 41.12  
58 Marije Buitelaar V Maasland - 6 46.50  
               
nummer naam m/v plaats vereniging km tijd  
124 Gerard de Lange M Maassluis AVW 10 36.34 1e man 10 km
3 Harm van Berkel M Maasland Thof 10 39.35 2e man 10 km
57 Ron v.d. Berg M Maassluis AVW 10 39.46 3e man 10 km
156 Hugo vd Berg m Naaldwijk HV Dijkrunners 10 40.05  
96 Jeroen Ruigrok M De Lier Olympus '70 10 40.35  
21 André Vos M Maasland - 10 40.46  
173 Jelle Zwinkels m     10 40.56  
141 Marcel v.d. Water M Maassluis AVW 10 40.59  
39 Ronald v.d. Hoeven M Maasland Thof 10 41.09  
78 Alex Nieuwenhuijzen M Rozenburg AVW 10 41.18  
115 Ruud Kaarsemaker M Maasdijk Dijkrunners 10 41.25  
42 Wouter Jansen M Maasland - 10 41.29  
97 Danny van Oudenaarden M Maassluis Ophorst Runners 10 41.34  
149 Berne Koornneef M Maasdijk Ophorst Runners 10 41.44  
157 Gerben Vreugdenhil m Naaldwijk Dijkrunners 10 41.45  
117 Frans Dekker M Maasdijk Dijkrunners 10 42.43  
6 Mark de Kok M Maasland Thof 10 42.44  
148 Arie Vliegenthart M Maassluis AVW 10 42.48  
142 George Edelmen M Naaldwijk Olympus '70 10 43.22  
126 Jan van Hoeven M De Lier Olympus '70 10 43.30  
83 Ronald Kolloffel M Maasdijk AVW 10 43.36  
135 Gerbrand Quak M Naaldwijk Dijkrunners 10 43.42  
89 Dick Valk M De Lier - 10 43.49  
146 Frank de Bie M Maassluis AVW 10 43.53  
74 Jos van Asselt M Maassluis AVW 10 44.06  
60 Ben van Leeuwen M Maasland - 10 44.09  
61 Bastiaan van Loenen M De Lier Dijkrunners 10 44.19  
69 Sander vd Vaart M Maasland - 10 44.40  
52 Bram Heijdra M Maasland Thof 10 44.48  
111 Jan-Willem Louter M Maasland - 10 45.24  
112 Kees Louter M Maasland - 10 45.25  
119 Martin den Hamer M Vlaardingen AVW 10 45.33  
123 Werner van der Hoek M Maassluis AVW 10 46.00  
105 Jan Ouwendijk M Maassluis AVW 10 46.02  
167 Joop Verkade m Maassluis   10 46.07  
162 Norbert Veringmeier m Den Hoorn AV Waterweg 10 46.16  
64 Philip van Dongen M Maasland Thof 10 46.28  
118 Robert Fernig M Maassluis   10 46.32  
77 Peter Noordam M Maassluis AVW 10 46.38  
8 Tom Visser M Maasland Thof 10 46.44  
30 Jaap de Bruijn M Maasland - 10 46.58  
128 Gerben Splinter M Vlaardingen Thof 10 46.58  
79 Wim Heijblom M Maasland Fortuna 10 47.06  
150 Hilair Zwinkels M Wateringen Olympus '70 10 47.08  
84 Robert van Vliet M Maassluis MVV'27 10 47.10  
54 John Rodenburg M Maasdijk Dijkrunners 10 47.17  
113 Aad van Schie M Honselersdijk   10 47.21  
172 Martin vd Bijllaardt m Zoetermeer LRRC 10 47.23  
43 Lennard Quak M Maassluis - 10 47.29  
116 Hilbert van Dijk M Maasdijk Dijkrunners 10 47.34  
17 Theo Jonkman M Maasland AVW 10 47.42  
91 Rob van Woerden M Maasland - 10 47.51  
151 Henry v.d. Vegt M De Lier Lierse Roadrunners 10 48.23  
106 Rik v/d Haven M Maassluis AVW 10 48.25  
102 Ricardo Trank M Maassluis AVW 10 48.28  
28 Arnold Bos M Maasland - 10 48.35  
62 Arthur Davidse M Maasland Thof 10 48.45  
139 Leon Enthoven M s-Gravenzande   10 49.16  
50 Burt Aurik M Maasland Thof 10 49.18  
55 Wout Verkade M Maasland Thof 10 49.19  
86 André Arbman M Bergschenhoek - 10 49.26  
147 Gerard van den Ende M s-Gravenzande Olympus '70 10 49.38  
9 Robert Visser M Maassluis   10 49.49  
70 Hendrik van Vliet M Maasland Thof 10 49.58  
163 Frank vd Berg m s Gravenzande   10 50.01  
154 Rees van Paassen m De Lier Olympus '70 10 50.18  
73 Rob v.d. Hoeven M Maasland - 10 50.20  
27 Jan-Henk de Vast M Maasland Thof 10 50.24  
44 Roel van Leeuwen M Maasland - 10 51.48  
153 Hans van de Staaij m Naaldwijk   10 51.48  
59 Fred Lautinga M Maassluis AVW 10 51.52  
10 Stephan M Poortugaal   10 51.56  
11 Rob M Maasland   10 51.56  
41 Gilbert Post M Maassluis AVW 10 52.36  
92 Piet v.d. Salm M Maasdijk - 10 52.49  
24 Bas Denkers M Maasland - 10 54.03  
25 Sjaak van den Berg M Maasland - 10 54.04  
165 Stefan Gilbert m Maassluis TVMO 10 54.04  
76 Wim Boekestijn M De Lier - 10 54.24  
101 Peter Spoelstra M Maassluis TVR 10 54.37  
175 Aad v Zijl m Naaldwijk Olympus '70 10 55.14  
18 Pleun Quak M Maasland - 10 57.30  
32 Geri van Winsen M Maasland - 10 58.45  
35 Nathan v.d. Berg M Maasland - 10 59.44  
137 Paul Boogh M Maassluis   10 59.57  
85 Leo Harreman M Maasland - 10 59.58  
               
nummer naam m/v plaats vereniging km tijd  
66 Jolanda Nell V Maasland - 10 42.46 1e dame 10 km
103 Annemarie Dijkman V Maassluis AVW 10 45.31 2e dame 10 km
63 Jacqueline Nell V Maasland Thof 10 47.04 3e dame 10 km
129 Ellen Grimbergen V Naaldwijk Olympus '70 10 47.16  
56 Hermine van der Marel V Naaldwijk Olympus '70 10 48.40  
161 Sonja Jansen v Den Hoorn AV Waterweg 10 49.59  
130 Janny van Bommel V Naaldwijk   10 50.15  
82 José Stolze V De Lier Olympus '70 10 50.22  
95 Anthoinette Kamermans V Honselersdijk Olympus '70 10 51.45  
1 Sanne Verkade V Maasland Thof 10 51.59  
75 Sandra v.d. Bogert V Maasland Thof 10 53.53  
127 Esther Oosterom V Maassluis   10 54.21  
40 M. Theunissen V Goirle - 10 55.06  
23 Hilda Knol V Maasland - 10 55.11  
109 Monique Hogervorst V Wateringen Olympus '70 10 57.30  
168 Yvonne Bentvelsen v Den Hoorn Hardloper 10 58.05  
31 Jolanda van Winsen V Maasland - 10 58.45  
120 Jose van Adrichem V De Lier Thof 10 62.19  
12 Irene de Bloois V Maassluis Thof 10 62.20  
155 Marieke van der Staaij v De Lier Lierse Roadrunners 10 62.55  
169 Jolanda Moor v Schipluiden Hardloper 10 62.55  
170 Wijna den Toom v Schipluiden   10 62.56

 

               
Meer informatie en lid worden bij Thof Running?       
Gelezen: 1673 keer Laatst aangepast op zondag, 29 april 2018 10:57

Volgende trainingen


Bekijk het schema