Heb jij zaterdag 27 september al gereserveerd in je agenda? Na het filmpje van de Save-that-date hopen wij dat je ziet aankomen dat dit een jubileum feest en opening van het nieuwe seizoen wordt, wat je niet wilt missen.
Zoals gedeeld op de ALV van 2025, willen wij met een groep Thof leden vanuit de zondagmorgen groep de seizoen opening van 2025 organiseren. Idee hierachter is dat volgens ons veel jaarlijkse events minder gaaf geworden zijn. Het nieuwe bestuur heeft dit idee omarmd en voorgesteld dit voor 2025 te combineren met het 30-jarig jubileum.
Wat gaan we doen?
Een sportieve activiteit (Hyrox) met aansluitend eten en een feestavond.
Wat is Hyrox?
Een combinatie van meerdere keren 1km hardlopen en tussendoor oefeningen doen die het best zwaar maken. Je doet dit in duo's en mag de oefeningen in je duo verdelen zoals je wilt. Zo is het voor iedereen te doen en is de finish halen veel belangrijker dan de tijd die je daar nodig voor hebt.
Waarom Hyrox?
Dit is nieuw, helemaal van deze tijd én het wordt gedaan in duo's wat ons de mogelijkheid geeft dat je een introducee mag meenemen. Je kunt dus meedoen met je dochter/zoon, partner of een oud Thof lid.
De komende tijd vragen we de trainers in trainingen aandacht te besteden aan Hyrox oefeningen, zodat iedereen goed getraind is.
Hoe zien we dit voor ons?
Op één locatie, bij Ad van Marrewijk (Oostgaag 9, Maasland) doen we de Hyrox. We verzamelen om 14:30 uur en starten 15:00 uur. Aansluitend is er een borrel en eten met een sfeervolle feestavond. De Hyrox bestaat uit 6km lopen en 6 onderdelen met oefeningen, een kleinere Hyrox dan het officiele programma dus. Voor hardlopers en powerwalkers. Hierdoor zal het echt voor iedereen te doen zijn.
Schrijf je nu in!
Je kunt je of solo inschrijven dan regelen wij een maatje, of met een introducé. Voor Thof leden zijn er geen kosten, introducees betalen €20 voor deelname, drinken en het eten. Er is dus ruimte voor maximaal 1 introducee per Thof lid. Het zou fantastisch zijn als we hierdoor een hele grote groep deelnemers krijgen.
Zie jij het niet zitten om mee te doen aan de Hyrox, dan zoeken we nog vrijwilligers. Bij het inschrijven kun je aangeven dat je vrijwilliger wilt zijn of alleen komt zonder deel te nemen aan de Hyrox.
Aanmelding gesloten.
Heb jij je nog niet aangemeld, maar wil je ook komen?
Natuurlijk ben je welkom. We overleggen graag of het ook lukt om je nog in te passen in de Hyrox, als vrijwilliger of alleen voor het feest.
Meld je hiervoor dus even bij Henry, Edwin, Jaap, Tamara of Hans.
Mocht je nog vragen hebben schiet één van ons aan. De komende tijd zullen we op deze pagina de informatie toevoegen waar naar gevraagd wordt.
Henry van Willigen
Jaap vd Akker
Tamara Kleijwegt
Hans van Veen
Edwin van Kersbergen