woensdag, 13 augustus 2025 17:50

“Tijd om de koe bij de horens te vatten!” Ook voor de Powerwalkers!

Beste powerwalkers,

Ongetwijfeld hebben jullie het stukje gelezen over hoe je de koe bij de horens kunt vatten.
Misschien heeft een aantal van jullie ook wel gedacht, gaaf hoor, zo’n voorbereidingsproject voor een marathon, maar dat is (helaas) niet aan mij besteed!

Op initiatief van het bestuur en in overleg met de trainers van de powerwalkers is besloten om jullie mee te nemen in het project ‘De Finale 2.0’, met dat verschil, dat jullie gaan trainen op jullie eigen powerwalk tempo. Op dit moment hebben Fred en Irene aangegeven om zeker tot en met de kerst, met de powerwalkers die zich hebben aangemeld, te gaan trainen voor óf de 10 km óf de halve marathon van Linschoten. Daarnaast willen we in de voorbereidingsperiode de ‘locatietrainingen’ combineren, zodat we met een grote groep vanuit Thof de naaste omgeving gaan verkennen en onze grenzen gaan verleggen. Met het inschrijfgeld willen we na afloop van deze locatietrainingen zorgen voor een leuke, gezellige en misschien ook wel lekkere afsluiting. Doelstelling is om na de kerst, met die powerwalkers die dat willen, door te trainen voor de marathon van Rotterdam!! Binnen Thof zijn we op zoek naar trainers die dat traject ook willen begeleiden.

Voor de kosten voor deelname verwijs ik naar het eerste stukje over de koe ?. Deze kosten gaan in als je besluit echt mee te willen doen aan deze Finale 2.0!
Ben je door dit verhaal enthousiast geworden en lijkt het je leuk om je grenzen te verleggen, geef dan aan via een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dat je interesse hebt in deelname.

Je geeft je dus nog niet op! Dat mag na de bijeenkomst eind augustus, waarin we onze plannen verder bekend willen maken en jullie de gelegenheid krijgen om vragen te stellen. 

Hopende op jullie enthousiaste reactie, dan wordt het nu tijd om de koe bij de horens te pakken en je te melden.

Met vriendelijke groet, mede namens Fred, Irene en Theo,

Frans

Gelezen: 298 keer Laatst aangepast op vrijdag, 15 augustus 2025 06:34

Komende trainingen

Op het programma staat:


Bekijk het schema